O komisie

Autokomis "LUX AUTO CENTRUM" istnieje od 2001 roku. Od początku naszej działalności sprowadzamy samochody z tych samych sprawdzonych źródeł. Współpracujemy z firmami leasingoweymi oraz z Biurem Rzeczoznawców Samochodowych Luksemburga. Dzięki temu mamy pewność, że sprowadzane przez nas samochody posiadają udokumentowane pochodzenie oraz potwierdzony stan licznika.

Dokumenty pojazdu

Sprowadzane przez nas samochody posiadają dokumenty, które stanowią dokumentację pochodzenia auta, jego historii serwisowej, przebiegu licznika oraz stanu technicznego. W szczególności są m.in:

  • "Certyfikaty Kontroli Technicznej" wydawane przez Ministrterstwo Infrastruktury Luksemburga,
  • Książka przeglądów serwisowych,
  • Kopie faktur potwierdzających wykonanie przeglądów serwisowych.

Pewność zakupu

Kupując samochód w "LUX AUTO CENTRUM" masz pewność, że pochodzenie Twojego auta zostało sprawdzone i udokumentowane a jego stan techniczny jest zgodny z dokumentami oraz z deklaracją sprzedawcy. Samochód możesz jednak również sprawdzić samodzielnie. Na życzenie udostępniamy numer VIN pojazdu, dzięki czemu możesz potwierdzić historię samochodu w ASO.  Dodatkowo umożliwiamy również (na koszt Klienta) przejazd do wybranego przez Klienta autoryzowanego serwisu. W tym celu pojazdy uzyskują krótkotrwałe ubezpieczenie OC i mogą samodzielnie dojechać do serwisu.

Kompleksowa obsługa

  • Załatwimy za Ciebie wszystkie urzędowe formalności związane z zakupem importowanego samochodu
  • Umożliwimy Ci zawarcie na miejscu korzystnego ubezpieczenia komunikacyjnego
  • Będziesz mógł również kupić auto na raty lub wziąć w leasing - formalności także załatwisz u nas
  • Jeżeli nie znajdziesz w naszej ofercie samochodu dla Ciebie, możesz skorzystać z naszej propozycji "importu na życzenie".
Auto komis „Lux Auto Centrum” Kraków, ul. Mogilska 104. Najlepszy auto komis w Krakowie.